Warszawa i okolice          +48 507 600 358         biuro@tp-rolety.pl

Kontakt z TP-Rolety

Żaluzje aluminiowe i perforowane od lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów ze względu na ich funkcjonalność i możliwość regulowania zaciemnienia wnętrza. Wykorzystywane najczęściej w pomieszczeniach słonecznych. Oferujemy bogatą gamę kolorystyczną. Żaluzje mogą być wykonane z lameli o szerokości: 50mm, 25 mm i 16 mm.

 

Żaluzje Aluminiowe perforowane

Żaluzje poziome są znaną i cenioną formą osłony okien przed światłem słonecznym. Pozwalają sterować dopływem promieni słonecznych poprzez ustawianie lameli pod różnym kątem. Takie rozwiązanie sprawia, że w danym momencie możemy wpuszczać do pomieszczenia tyle światła ile akurat uznamy za konieczne. Ten element znacznie odróżnia żaluzje od rolet i sprawia, że są one o wiele bardziej praktyczne. Niewątpliwą zaletą żaluzji poziomych jest możliwość instalowania ich do każdego rodzaju okien zarówno między szybami, jak też przed nimi. Żaluzje cieszą się dużą popularnością i stosowane są często, zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak i mieszkalnych. Bogata kolorystyka taśm pozwala na dopasowanie żaluzji do każdego typu wnętrza.

 

W naszej ofercie posiadamy żaluzje poziome aluminiowe, które są odporne na wilgoć, zmiany temperatur oraz duże nasłonecznienie, a dodatkowo dobrze chronią przed nagrzaniem wnętrza pomieszczeń. Żaluzje aluminiowe mogą występować w trzech szerokościach lameli:16 mm, 25 mm i 50 mm

 

Zalety Żaluzji poziomych Aluminiowych:

– wysoki poziom estetyki,

– niezawodny mechanizm koralikowy służący zarówno do podnoszenia i opuszczania żaluzji jak i pochylania lameli

– w standardzie prowadzenie boczne (żyłki) utrzymujące żaluzje przy szybie nawet w oknie uchylonym

– opcja PEŁNA PRZYSŁONA-

brak widocznych otworów w lamelach (przy szerokości lamet 25 mm)

– lamele o szerokości 16,25,50  mm wykonane z aluminium

– łatwość montażu

– montaż do listwy przyszybowej bez integracji w ramę okna

– możliwość wykonania lameli drewnopodobnych

– możliwość zastosowania maskownicy rynny górnej

– różnorodna kolorystyka

Żaluzja aluminiowa standard

Nowoczesny typ żaluzji aluminiowej pozwalający na montaż w przestrzeni między listwami przyszybowymi. Żaluzja posiada ozdobną, płaską kasetkę, która idealnie komponuje się ze skrzydłem okiennym oraz lamem szerokośći 16mm i 25mm. Sterowanie za pomocą jednego łańcuszka koralikowego oraz oryginalny wygląd w połączeniu z odpornością na otaczające warunki to dodatkowe atuty dla tego rodzaju systemu osłon okiennych.

Żaluzje Aluminiowe Venus/ISO/GENIUS

Żaluzje poziome są znaną i cenioną formą osłony okien przed światłem słonecznym. Pozwalają sterować dopływem promieni słonecznych poprzez ustawianie lameli pod różnym kątem. Takie rozwiązanie sprawia, że w danym momencie możemy wpuszczać do pomieszczenia tyle światła ile akurat uznamy za konieczne. Ten element znacznie odróżnia żaluzje od rolet i sprawia, że są one o wiele bardziej praktyczne. Niewątpliwą zaletą żaluzji poziomych jest możliwość instalowania ich do każdego rodzaju okien zarówno między szybami, jak też przed nimi. Żaluzje cieszą się dużą popularnością i stosowane są często, zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak i mieszkalnych.

 

W naszej ofercie posiadamy żaluzje poziome aluminiowe drewnopodobne, które są odporne na wilgoć, zmiany temperatur oraz duże nasłonecznienie, a dodatkowo dobrze chronią przed nagrzaniem wnętrza pomieszczeń.

 

Zalety żaluzji poziomej drewnopodobnej:

– wysoki poziom estetyki,

– lamele o szerokości 25 i 50 mm wykonane z aluminium,

– osłona rynny górnej, belka dolna i detale wykonane z drewna w kolorze zbliżonym do koloru lameli,

– uniwersalny uchwyt montażowy

– twist,

– możliwość zastosowania zaczepów dolnych lub prowadzenia bocznego ( w formie żyłek) utrzymującego żaluzje przy szybie nawet w oknie uchylonym,

– możliwość wykonania żaluzji drewnopodobnej w systemie MAGNUS 25mm

– 4 kolory lameli do wyboru,

– w opcji  specjalny mechanizm i rynna górna drewnopodobna .

Żaluzje drewnopodobne

Propozycja żaluzji drewnianej, wzbogaconej o pokrycie zewnętrzne z dekorem, doskonale komponującym się z wyposażeniem wnętrza – w szczególności z meblami i podłogami. Żaluzje te dostpne są w szerokościach 25 i 50 mm.

Żaluzje Laminowane

Uniwersalny oraz funkcjonalny system osłonowy pozwalający na regulacje dopływu światła. Praktyczne rozwiązanie dla każdego typu okien, możliwość instalacji bezinwazyjnej, bogate wzornictwo oraz kolorystyka pozwalają dopasować rozwiązanie do każdego rodzaju okna. Szeroka gama kolorystyki standardowej, kolory drewnopodobne czy wersje perforowane spełnią wymogi każdego klienta. Dostępne lamele o szerokości 16mm, 25mm, 50mm.

Naturalne piękno, nastrojowość żaluzji, cienka struktura oraz lekkość w połączeniu z eleganckim wykończeniem zaciekawi każdego klienta posiadającego nowoczesne wnętrze. Dostępność listewek o szerokości 25mm i 50mm pozwoli uzyskać klimat jakiego nie uzyskasz innym systemem osłon okiennych.

Żaluzje bambusowe

Ekskluzywne osłony okienne nadające klimatu w pomieszczeniu. Eleganckie i estetyczne wykończenie, najwyższa jakość drewna oraz wytrzymałość na otaczające warunki to połączenie które nadaje się zarówno do pomieszczeń biurowych jak i mieszkań czy hoteli. Niezawodne sterowanie sznurkowe lub możliwość zastosowania sterowania elektrycznego są niewątpliwym atutem. Dostępność ponad 20 kolorów w listewkach szerokości 25mm i 50mm pozwolą poczuć się komfortowo w każdym pomieszczeniu.

Żaluzje drewniane

Żaluzje

Telefon

507 600 358

e-mail

 biuro@tp-rolety.pl

Rolety, plisy, moskitiery

Żaluzje - Warszawa Ursus