Warszawa i okolice          +48 507 600 358         biuro@tp-rolety.pl

Kontakt z TP-Rolety

Pracujemy na komponentach AluProf, Portos lub Alutech

Elektrycznego w systemie przewodowym sterowanym za pomocą włącznika w ścianie lub w systemie bezprzewodowym ze sterowaniem drogą radiową przez przenośnego pilota.

Rolety zewnętrzne

Ręcznego za pomocą sznurka, taśmy lub przy większych gabarytach korby.

Produkt ten występuje w wielu wariantach sterowania:

Komponując naszą ofertę rolet antywłamaniowych, szczególną uwagę zwróciliśmy na bezpieczeństwo i wysoki komfort użytkowania. Zaowocowało to stworzeniem bogatej kolekcji, uwzględniającej solidne rolety antywłamaniowe o nowoczesnym wyglądzie. Każda roleta zewnętrzna z naszej oferty charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie czynników atmosferycznych, takich jak promienie słoneczne, niska i wysoka temperatura, wilgoć czy silny wiatr. Dzięki temu, nasze rolety antywłamaniowe doskonale sprawdzają się zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w pomieszczeniach biurowych i komercyjnych. Oferujemy szybki i niedrogi montaż rolet na terenie całej Warszawy i okolic.

Wysokiej jakości rolety zewnętrzne to przede wszystkim dodatkowa ochrona przed włamaniem, jak również przed słońcem czy też wysokimi i niskimi temperaturami panującymi na zewnątrz.

Telefon

507 600 358

e-mail

 biuro@tp-rolety.pl

Rolety, plisy, moskitiery

Żaluzje - Warszawa Ursus