Warszawa i okolice          +48 507 600 358         biuro@tp-rolety.pl

Kontakt z TP-Rolety

Roleta Austryjacka z taśmami transparentnymi pionowymi. System ten jest szyty na miarę pod indywidualne zamówienie klienta. Roleta rzymska jest bardzo dobrym dodatkiem do każdego eleganckiego wnętrza i może zastąpić firany lub zasłony.

 

Tkanina jest zaczepiona na aluminiowej szynie przy pomocy rzepów i sterowana mechanizmem łańcuszkowym. Tkaninę łatwo utrzymać w czystości, gdyż można odpiąć ją od mechanizmu i wyprać w automacie. Roleta jest montowana za pomocą wkrętów lub bezinwazyjnie.

Rolety Austriackie

Zasłona Rzymska to bardzo klasyczny system zasłonowy. System ten jest szyty na miarę pod indywidualne zamówienie klienta. Roleta rzymska jest bardzo dobrym dodatkiem do każdego eleganckiego wnętrza i może zastąpić firany lub zasłony.

Rolety Rzymskie

Rolety rzymskie

Eleganckie wykończone rolety instalowane na zewnątrz lub wewnątrz wnęki okiennej. Materiał mocowany do listwy aluminiowej za pomocą rzepu, pozwala na szybkie zdjęcie i upranie lub wymianę na inny w zależności od okoliczności, np. na święta. System doskonale pełni funkcję zasłony i firanki w jednym a nowoczesny mechanizm samohamujący pozwala na umiejscowienie osłony dokładnie na takiej wysokości jakiej chcesz. 5 rodzajów wykończeń rolety Rzymskiej oraz falbanowe wykończenie rolety Austriackiej wnoszą do domu luksus i komfort w połączeniu z funkcjonalnością. Oprócz szerokiej gamy naszych materiałów istniej możliwość uszycia rolety z Twojego materiału.

 

Telefon

507 600 358

e-mail

 biuro@tp-rolety.pl

Rolety, plisy, moskitiery

Żaluzje - Warszawa Ursus