Warszawa i okolice          +48 507 600 358         biuro@tp-rolety.pl

Kontakt z TP-Rolety

System rolet dedykowany oknom dachowym. Charakteryzuje się stabilnym wykończeniem chroniącym przed nadmierny nasłonecznieniem pomieszczeń na poddaszu. Możliwość zainstalowania każdego modelu okna dachowego. Roleta posiada możliwość zatrzymania rolety w dowolnym miejscu na oknie, a prowadnice w kolorze drewna lub aluminium dopełnią roli w odpowiednim odseparowaniu światła.

Rolety Dachowe (Prima/Mod. 21/Decolux)

Efektowny system osłony okiennej nadający niepowtarzalny design wnętrza. Największą zaletą funkcjonalną i zarazem dekoracyjną rolety jest możliwość przewijania tkaniny i uzyskania efektu tzw. “dzień – noc”. Roleta i prowadnice są całkowicie przyklejane do ramy okiennej, bez jakiejkolwiek mechanicznej ingerencji w oknie. Nie zasłania światła szyby, istnieje możliwość zamontowania jednej rolety na oknie balkonowym. System posiada niezawodny mechanizm samohamujący ze sterowaniem łańcuszkowym. Kaseta i prowadnice w kolorze białym jak i wielu odcieniach drewna.

Rolety w kasecie przestrzennej Dzień i Noc

Nowy design w dziedzinie osłon okiennych. Największą zaletą funkcjonalną i zarazem dekoracyjną rolety jest możliwość przewijania tkaniny i uzyskania efektu tzw. “dzień – noc”. System idealny zarówno do pomieszczeń biurowych jak i mieszkań prywatnych. Roleta dostępna w wielu kolorach osprzętu. Roleta w aluminiowej przykręcanej kasecie i przyklejanych prowadnicach posiada niezawodny mechanizm samohamujący ze sterowaniem łańcuszkowym. Kaseta i prowadnice w kolorze białym jakmi wielu odcieniach drewna.

Rolety w kasecie Besta lub Fantazja Dzień i Noc

System rolet wolnowiszących ze materiałem tworzącym efekt „dzień – noc”. Doskonałe rozwiązanie dla dużych powierzchni, istnieje możliwość montażu do ściany i do sufitu, a niezawodny samohamujący mechanizm łańcuszkowy spełni swoją rolę w każdych warunkach.

Rolety wolnowiszące lub w półkasecie Dzień i Noc

System rolet wolnowiszących ze materiałem tworzącym efekt „dzień – noc”. Doskonałe rozwiązanie dla dużych powierzchni, istniej możliwość montażu do ściany i do sufitu, a niezawodny samohamujący mechanizm łańcuszkowy spełni swoją rolę w każdych warunkach. Mała rolka Ø18 jest prawie niezauważalna, a szeroka gama kolorów materiału pozwoli dodać ekskluzywnego wyglądu w twoim biurze lub mieszkaniu. Możliwość montażu wewnątrz jak i na zewnątrz wnęki.

Rolety mini wolnowiszące Dzień i Noc

Niezawodny system montażu, pozwalający na bezinwazyjne mocowanie do ramy okiennej, nie naruszając konstrukcji okna oraz gwarancji producenta okna. Kaseta z prowadnicami przyklejane są do ramy okiennej za pomocą specjalnej taśmy dwustronnej. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej idealnie nadaje się zarówno do okien PCV oraz drewnianych. Sterowanie łańcuszkiem z mechanizmem samohamującym

Rolety w kasecie w systemie przestrzennym (Rubin)

Standardowy system rolet okiennych z kasetą przykręcaną do listwy przyszybowej oraz płaskimi prowadnicami naklejanymi na listwę przyszybową. Idealne rozwiązanie przy oknach z wywietrznikami wbudowanymi w ramę okienną. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej idealnie nadaje się zarówno do okien PCV oraz drewnianych. Sterowanie łańcuszkiem z mechanizmem samohamującym.

Rolety w systemie przestrzennym

Rozwiązanie polecane szczególnie w pomieszczeniach użytkowych, dla zasłonięcia większej powierzchni. Może być zamontowana zarówno na ramie okiennej/drzwiowej lub bezpośrednio do ściany/sufitu. Sterowana za pomocą systemu łańcuszkowego, posiada mechanizm samohamujący.

Rolety wolnowiszące RM25, RM28, RM35

Roleta wolnowisząca bez kasety z prowadzeniem żyłkowym, przylega do okna, materiał nie dotyka klamki. Jest możliwość zamontowania systemu wewnątrz lub na zewnątrz wnęki okiennej. Istnieje możliwość zamontowania rolety w sposób bezinwazyjny. System posiada mechanizm samohamujący oraz sterowanie łańcuszkowe.

Vegas mini

Telefon

507 600 358

e-mail

 biuro@tp-rolety.pl

Rolety, plisy, moskitiery

Żaluzje - Warszawa Ursus     

Rolety są jednym z najpopularniejszych produktów osłaniających okna. Poniżej przedstawiamy różne typy i rodzaje rolet jakie sa dostępne na polskim rynku.

Rolety materiałowe