Warszawa i okolice          +48 507 600 358         biuro@tp-rolety.pl

Kontakt z TP-Rolety

Plisy dachowe to rodzaj osłon okiennych, które są specjalnie zaprojektowane do montażu na oknach połaciowych, czyli tych umieszczonych na skośnych dachach. Plisy dachowe mają unikalny kształt dostosowany do nachylenia okna, co pozwala na swobodne otwieranie i zamykanie osłony nawet przy skośnym położeniu okna. Są one funkcjonalne i estetyczne, oferując regulację natężenia światła oraz prywatności w pomieszczeniu. Plisy dachowe mogą być stosowane w różnych typach pomieszczeń, takich jak poddasza, strychy czy łazienki dachowe. Dzięki różnorodności materiałów i kolorów, można dopasować je do wystroju wnętrza.

Plisy dachowe

Oferowane w różnych kształtach (prostokąty, kwadraty, trapezy, trójkąty, okręgi). Szeroka gama kolorów profili oraz bogata baza wzorów i kolorów materiałów pozwolą zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Praktyczność systemu polegająca na możliwości zasłonięcia dowolnego fragmentu okna, oraz montaż w świetle szyby umożliwiający pełne otwarcie okna lub drzwi balkonowych są niewątpliwym atutem systemu.

Plisy Vegas

Żaluzje plisowane COSIMO nadają pomieszczeniom nowoczesny i ekskluzywny wygląda połączony z funkcjonalnością. Szeroki wachlarz kolorów i wzorów materiałów w parze z wieloma wariantami mocowania (zarówno standardowe kształty jak i okręgi, trójkąty czy trapezy) oraz aluminiowe profile w wielu kolorach także drewnopodobne pozwalają na spełnienie wymogów nawet najbardziej wymagających klientów. Łatwy i szybki montaż i demontaż pozwala na zachowanie czystości okna nawet w narożnikach czy przy listwach przyszybowych. Niewątpliwym dodatkowym atutem jest praktyczność systemu polegająca na montażu w świetle szyby co pozwala na pełne otwarcie np. drzwi balkonowych czy okna. System COSIMO wyróżnia się elegancją oraz komfortem pozwalającym na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna.

 

Plisy Cosimo 

Plisy

Rolety plisowane są popularne zarówno w domach, jak i w biurach czy innych przestrzeniach komercyjnych. Ich wszechstronność, trwałość i estetyczny wygląd sprawiają, że są cenionym wyborem dla wielu osób poszukujących eleganckich rozwiązań w zakresie osłon okiennych.

Telefon

507 600 358

e-mail

 biuro@tp-rolety.pl

Rolety, plisy, moskitiery

Żaluzje - Warszawa Ursus