Warszawa i okolice          +48 507 600 358         biuro@tp-rolety.pl

Kontakt z TP-Rolety

Moskitiery plisowane, znane również jako moskitiery harmonijkowe, to innowacyjne rozwiązanie służące do ochrony przed owadami, takimi jak komary czy muchy, oraz kurzu i brudu, jednocześnie umożliwiające swobodny przepływ powietrza i światła. Charakteryzują się składanym, harmonijkowym mechanizmem, który pozwala na płynne rozsuwanie i zamykanie moskitiery. Dzięki temu są łatwe w obsłudze i nie zajmują dużo miejsca.

Moskitiery plisowane są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, co pozwala dopasować je do estetyki wnętrza. Mogą być montowane na drzwiach, oknach, a nawet na większych przestrzeniach, takich jak tarasy czy balkony. Ich zaletą jest także możliwość szybkiego demontażu w przypadku potrzeby.

Moskitiery plisowane

System z aluminiową kasetą oraz prowadnicami dający możliwość montażu zarówno w pionie jak i w poziomie. Idealne rozwiązanie dla okien dachowych. Standardowo stosuje się popielata siatkę z włókna szklanego, która nie ogranicza widoczności.

 

Moskitiery dachowe Velia

Skuteczna ochrona przed owadami. Moskitiery występują w różnych rodzajach, np. rolowane, plisowane, stałe lub przesuwne, co pozwala dostosować je do różnych rodzajów okien czy drzwi. Są również dostępne w różnych kolorach i wzorach, co umożliwia idealne dopasowanie do wystroju wnętrza. Standardowo stosuje się popielatą siatkę z włókna szklanego, praktycznie niewidoczną dla oka, lub siatkę aluminiową. Solidne wykończenie i gama kolorów drewnopodobnych dają doskonała ochronę przed owadami oraz liśćmi i innymi rzeczami przenoszonymi przez wiatr i nie tylko.

 

Moskitiery drzwiowe i okienne 

Moskitiery to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które służy do ochrony wnętrz przed uciążliwymi owadami, takimi jak komary, muchy czy meszki. Montowane na oknach lub drzwiach, skutecznie zapobiegają dostawaniu się insektów do pomieszczeń, jednocześnie umożliwiając swobodny przepływ powietrza.

Moskitiery

Telefon

507 600 358

e-mail

 biuro@tp-rolety.pl

Rolety, plisy, moskitiery

Żaluzje - Warszawa Ursus