Warszawa i okolice
+48 507 600 358
biuro@tp-rolety.pl

Rolety

Sprzedaż, Montaż, Serwis osłon okiennych

Rolety są jednym z najpopularnieszych produktów osłaniających okna. Poniżej przedstawiamy różne typy i rodzaje rolet jakie sa dostępne na polskim rynku.

Roleta wolnowisząca bez kasety z prowadzeniem żyłkowym, przylega do okna, materiał nie dotyka klamki. Jest możliwość zamontowania systemu wewnątrz lub na zewnątrz wnęki okiennej. Istnieje możliwość zamontowania rolety w sposób bezinwazyjny. System posiada mechanizm samohamujący oraz sterowanie łańcuszkowe.

Rozwiązanie polecane szczególnie w pomieszczeniach użytkowych, dla zasłonięcia większej powierzchni. Może być zamontowana zarówno na ramie okiennej/drzwiowej lub bezpośrednio do ściany/sufitu. Sterowana za pomocą systemu łańcuszkowego, posiada mechanizm samohamujący.

Standardowy system rolet okiennych z kasetą przykręcaną do listwy przyszybowej oraz płaskimi prowadnicami naklejanymi na listwę przyszybową. Idealne rozwiązanie przy oknach z wywietrznikami wbudowanymi w ramę okienną. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej idealnie nadaje się zarówno do okien PCV oraz drewnianych. Sterowanie łańcuszkiem z mechanizmem samohamującym.

Niezawodny system montażu, pozwalający na bezinwazyjne mocowanie do ramy okiennej, nie naruszając konstrukcji okna oraz gwarancji producenta okna. Kaseta z prowadnicami przyklejane są do ramy okiennej za pomocą specjalnej taśmy dwustronnej. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej idealnie nadaje się zarówno do okien PCV oraz drewnianych. Sterowanie łańcuszkiem z mechanizmem samohamującym

System rolet wolnowiszących ze materiałem tworzącym efekt „dzień – noc”. Doskonałe rozwiązanie dla dużych powierzchni, istniej możliwość montażu do ściany i do sufitu, a niezawodny samohamujący mechanizm łańcuszkowy spełni swoją rolę w każdych warunkach. Mała rolka Ø18 jest prawie niezauważalna, a szeroka gama kolorów materiału pozwoli dodać ekskluzywnego wyglądu w twoim biurze lub mieszkaniu. Możliwość montażu wewnątrz jak i na zewnątrz wnęki.

System rolet wolnowiszących ze materiałem tworzącym efekt „dzień – noc”. Doskonałe rozwiązanie dla dużych powierzchni, istnieje możliwość montażu do ściany i do sufitu, a niezawodny samohamujący mechanizm łańcuszkowy spełni swoją rolę w każdych warunkach.

Nowy design w dziedzinie osłon okiennych. Największą zaletą funkcjonalną i zarazem dekoracyjną rolety jest możliwość przewijania tkaniny i uzyskania efektu tzw. “dzień – noc”. System idealny zarówno do pomieszczeń biurowych jak i mieszkań prywatnych. Roleta dostępna w wielu kolorach osprzętu. Roleta w aluminiowej przykręcanej kasecie i przyklejanych prowadnicach posiada niezawodny mechanizm samohamujący ze sterowaniem łańcuszkowym. Kaseta i prowadnice w kolorze białym jakmi wielu odcieniach drewna.

Efektowny system osłony okiennej nadający niepowtarzalny design wnętrza. Największą zaletą funkcjonalną i zarazem dekoracyjną rolety jest możliwość przewijania tkaniny i uzyskania efektu tzw. “dzień – noc”. Roleta i prowadnice są całkowicie przyklejane do ramy okiennej, bez jakiejkolwiek mechanicznej ingerencji w oknie. Nie zasłania światła szyby, istnieje możliwość zamontowania jednej rolety na oknie balkonowym. System posiada niezawodny mechanizm samohamujący ze sterowaniem łańcuszkowym. Kaseta i prowadnice w kolorze białym jak i wielu odcieniach drewna.

System rolet dedykowany oknom dachowym. Charakteryzuje się stabilnym wykończeniem chroniącym przed nadmierny nasłonecznieniem pomieszczeń na poddaszu. Możliwość zainstalowania każdego modelu okna dachowego. Roleta posiada możliwość zatrzymania rolety w dowolnym miejscu na oknie, a prowadnice w kolorze drewna lub aluminium dopełnią roli w odpowiednim odseparowaniu światła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + sześć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.