Warszawa i okolice
+48 507 600 358
biuro@tp-rolety.pl

Zasłony Rzymskie

Sprzedaż, Montaż, Serwis osłon okiennych

Eleganckie wykończone rolety instalowane na zewnątrz lub wewnątrz wnęki okiennej. Materiał mocowany do listwy aluminiowej za pomocą rzepu, pozwala na szybkie zdjęcie i upranie lub wymianę na inny w zależności od okoliczności, np. na święta. System doskonale pełni funkcję zasłony i firanki w jednym a nowoczesny mechanizm samohamujący pozwala na umiejscowienie osłony dokładnie na takiej wysokości jakiej chcesz. 5 rodzajów wykończeń rolety Rzymskiej oraz falbanowe wykończenie rolety Austriackiej wnoszą do domu luksus i komfort w połączeniu z funkcjonalnością. Oprócz szerokiej gamy naszych materiałów istniej możliwość uszycia rolety z Twojego materiału.

Zasłona Rzymska to bardzo klasyczny system zasłonowy. System ten jest szyty na miarę pod indywidualne zamówienie klienta. Roleta rzymska jest bardzo dobrym dodatkiem do każdego eleganckiego wnętrza i może zastąpić firany lub zasłony.

Roleta Austryjacka z taśmami transparentnymi pionowymi. System ten jest szyty na miarę pod indywidualne zamówienie klienta. Roleta rzymska jest bardzo dobrym dodatkiem do każdego eleganckiego wnętrza i może zastąpić firany lub zasłony.

Tkanina jest zaczepiona na aluminiowej szynie przy pomocy rzepów i sterowana mechanizmem łańcuszkowym. Tkaninę łatwo utrzymać w czystości, gdyż można odpiąć ją od mechanizmu i wyprać w automacie. Roleta jest montowana za pomocą wkrętów lub bezinwazyjnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć − 5 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.