Warszawa i okolice
+48 507 600 358
biuro@tp-rolety.pl

Plisy

Sprzedaż, Montaż, Serwis osłon okiennych

Żaluzje plisowane COSIMO nadają pomieszczeniom nowoczesny i ekskluzywny wygląda połączony z funkcjonalnością. Szeroki wachlarz kolorów i wzorów materiałów w parze z wieloma wariantami mocowania (zarówno standardowe kształty jak i okręgi, trójkąty czy trapezy) oraz aluminiowe profile w wielu kolorach także drewnopodobne pozwalają na spełnienie wymogów nawet najbardziej wymagających klientów. Łatwy i szybki montaż i demontaż pozwala na zachowanie czystości okna nawet w narożnikach czy przy listwach przyszybowych. Niewątpliwym dodatkowym atutem jest praktyczność systemu polegająca na montażu w świetle szyby co pozwala na pełne otwarcie np. drzwi balkonowych czy okna. System COSIMO wyróżnia się elegancją oraz komfortem pozwalającym na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna.

Oferowane w różnych kształtach (prostokąty, kwadraty, trapezy, trójkąty, okręgi). Szeroka gama kolorów profili oraz bogata baza wzorów i kolorów materiałów pozwolą zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Praktyczność systemu polegająca na możliwości zasłonięcia dowolnego fragmentu okna, oraz montaż w świetle szyby umożliwiający pełne otwarcie okna lub drzwi balkonowych są niewątpliwym atutem systemu.

 

Jedna odpowiedź

  1. Anna pisze:

    Dzień dobry. Proszę o informację czy jest możliwość zakupu rolety plisowane o wymiarach 174cm x 60cm (szer. x wys.). Jeżeli tak to proszę o podanie orientacyjnej ceny takiej roletki.
    Dziękuję i pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − 1 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.