Warszawa i okolice
+48 507 600 358
biuro@tp-rolety.pl

Blog

Sprzedaż, Montaż, Serwis osłon okiennych

Panel przesuwny – brąz – Ursus Gołąbki

Tym razem do wykonania mieliśmy rozwiązanie moskitiery na drzwi przesuwne, które nie przekraczałoby kosztu 1300 zł. Niestety Moskitiera plisowana nie mieściła się w tym budżecie więc Klient zdecydował się na moskitierę przesuwną w kolorze Brąz. Efekt można zobaczyć na poniższych zdjęciach i filmach.

Rolety w kasecie w kolorze…czerwonym

Jedną z mniej typowych realizacji w ostatnim czasie było zamówienie na rolety w kasecie w kolorze czerwonym. Trzeba przyznać ,że efekt jest ciekawy 🙂

Moskitiera plisowana – Brąz

Tym razem przedstawiamy realizację filmowo-zdjęciową moskitiery plisowanej z dolną gąsienicą , w kolorze brąz (RAL 8017)

Plisy w kształcie okręgu

Poniżej efekty jednaj z naszych ostatnich realizacji nietypowego kształtu okna jakim jest okrąg.

Rolety Rzymskie Duo – Dom Ursus Gołąbki

Roleta rzymska DUO to połączenie dwóch rolet rzymskich na jednym systemie. Dekoracje sterowane za pomocą jednego łańcuszka. Kiedy jedna roleta -dzień się zwija to druga roleta-noc się rozwija. W roletach rzymskich DUO zazwyczaj jedna tkanina jest grubsza typu zasłonowego a druga cieńsza i bardziej przeźroczysta – typu firankowego.

Żaluzje plisowane Ursus, Wojciechowskiego

Tym razem dostaliśmy zaproszenie do pomiaru i montażu żaluzji plisowanych w jednymz ursusowskich domów. Wśród okien jakie trzeba było zasłonić były tez takie ,w których była potrzeba wykonania dwóch plis obok siebie na jednym oknie. Efekty można widzieć na poniższych zdjęciach.

Firma TP-rolety dołącza do programu Rzetelna Firma !

08.05.2019 roku, firma TP-rolety przystąpiła do programu Rzetelna Firma, który jest realizowany pod patronatem Krajowego Rejestru Długów. Program skierowany jest do podmiotów gospodarczych, które chcą promować swoją wiarygodność płatniczą, przejrzystość oraz etykę w prowadzeniu działalności gospodarczej. Warunkiem otrzymania statusu Rzetelnej Firmy jest pozytywna weryfikacja przedsiębiorstwa przez Krajowy Rejestr Długów. Ograniczanie ryzyka finansowego jest obecnie jednym…
Czytaj dalej

Żaluzje drewniane 25 mm na taśmach – Warszawa Wilanów

Żaluzje drewniane są popularnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o osłony okienne. Lamelki 25 mm mieszczą się w świetle większości szyb więc, nie przeszkadzają przy otwieraniu okien balkonowych. Niewielu producentów oferuje jednakże żaluzje 25 mm, które miałby zamiast prowadzenia sznurkowego prowadzenie taśmowe. Tak oto wygląda realizacja takiego rozwiązania z ciekawym kontrastem – białe żaluzje i czarne taśmy.

Dwie plisy na jednym oknie – Łomianki

Kolejny montaż który przeprowadziliśmy wymagał umieszczenia obok siebie 2 plis na jednym oknie. Ze względu na bardzo dużą szerokość okna istniało ryzyko,że profil pojedynczej plisy będzie wygięty. W związku z tym Klient zdecydował ,że mają być wykonane 2 plisy obok siebie.

Roleta rzymska – Pruszków ul. Warszawska

Tym razem Klientka miała swój materiał i chciała aby na podstawie jej materiału uszyć roletę i dodać do materiału mechanizm rolety rzymskiej. Po siedmiu dniach , roleta była gotowa i zamontowana u Klientki.

Kontakt
close slider

    Telefon do kontaktu - 507 600 358

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości